Hakkımızda

dünden bugüne
Vudolix markamızı tanımak ister misiniz?

18 yıllık bir geçmişle müşterilerimize mükemmel hizmet sunma konusundaki tutkumuzla öne çıkıyoruz. Küçük ve özel bir ekip olarak, on sekiz yılı aşkın deneyimimizle en iyi web tasarım ajansları arasında yer alıyoruz.

Farkımızı Keşfedin

Temiz web tasarımının ötesinde, projelerinizi ileriye taşımak ve etkili bir stratejiyle yaklaşmak için çalışıyoruz. Her aşamasına özenle yaklaştığımız bir web tasarım ve geliştirme projesi, işbirlikçi, arkadaş canlısı ve verimli bir ekip tarafından yönetilir.

İşbirliği ve Kalite Odaklı Çalışma Şeklimiz

Web ve grafik tasarım projelerimizi kaliteden ödün vermeden, işbirliği içinde ve zamanında tamamlamaktan gurur duyuyoruz. Markamızı ve temel inançlarımızı ön planda tutarak, size etkili bir şekilde iletişim kuracak ve getiri sağlayacak güzel ve özgün web siteleri tasarlıyoruz.

HubSpot Inbound Marketing Sertifikası

19 Kasım 2021 Tarihinde Alındı.

SEO Moz On-Page SEO Sertifikası

02 Ekim 2021 Tarihinde Alındı.

Mailchimp Email Marketing Sertifikası

05 Eylül 2022 Tarihinde Alındı.

Google Creative Sertifikası

17 Kasım 2020 Tarihinde Alındı.

Google Dijital Atölye Sertifikası

21 Eylül 2020 Tarihinde Alındı.

Yandex Metrica Sertifikası

11 Ağustos 2021 Tarihinde Alındı.

Turkcell Pazarlama Sertifikası

05 Haziran 2019 Tarihinde Alındı.

Vudolix'i sizlere yansıtan politika ve değerler
Misyon

Vudolix olarak misyonumuz, müşterilerimize dijital dünyada sürdürülebilir başarı sağlamak ve onların işlerini zirveye taşımaktır. En yenilikçi çözümleri sunarak, işletmelerin rekabet avantajını artırmak, etkileşimi güçlendirmek ve değer yaratmak amacıyla çalışırız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek, her projede kalite ve güveni ön planda tutarız.

Vizyon

Vudolix'in vizyonu, dijital dünyada lider bir konuma yükselerek, müşterilerimiz için dönüştürücü çözümler sunmak ve sektöre yön veren bir marka olmaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli öğrenen ve adapte olan bir organizasyon olma hedefimizi sürdürerek, müşterilerimizin iş stratejilerini güçlendirmek ve büyüme potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için çaba harcarız.

VUDOLİX'İ TERCİH EDEN FİRMALAR
Bizleri tercih eden 200'den fazla Vudolix
hayranı bulunmaktadır

Müşterilerimizin başarı hikayeleri, işletmelerinin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmek ve rekabet avantajı sağlamak için Vudolix'i seçmelerinin bir yansımasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, uzman kadromuz ve inovasyonla şekillenen projelerimizle, iş ortaklarımızın bizden memnun olmasını sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Vudolix'i Değerlendirenler

5/5

*Yorumlar kısmi olarak geliştirilmiş ve revize edilmiştir. Genel olarak yorumların aslı korunmuş; firma sahibi, isimler ve bilgilere dokunulmamıştır.

Vudolix Ekibi
Vudolix'i temsil eden herkes birer takımdır
Şahin Konsarol

Genel Bilişimci

Erhan Ustaoğlu

Yazılım Uzmanı

Halil Çayır

Vudolix Sahibi - Yazılımcı

Ayhan Konsarol

Genel Bilişimci

Salih Ceylan

IT Birim Başkanı

James B.

SEO Sorumlusu

Yaşar Ergüç

Editör

Emre Altun

Genel Bilişimci

Yasin Olgaç

Grafik Tasarımcı